Cenník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Ink Remover

predaj kože - Prípravky na kožu - Pigment - Ink Remover
Ink Remover

Atramentový odstraňovač ľahko a účinne čistí guľôčkové pero, atrament, rúž alebo škvrny od čokolády z pigmentovaných alebo semianilínových koží. Niekedy je možné použiť odstraňovač aj na čerstvé škvrny na anilínovej koži, ak bola pred nehodou ošetrená s prípravkom Leather Protector. Na niektorých anilínových kožiach môže spôsobiť drobné stmavnutie.

Návod na použitie: Pred použitím urobte 2 základné testy : test farebnej stálosti kože pomocou vlhkej utierky a test znášanlivosť kože s čistiacim prípravkom v skrytej oblasti. Skontrolujte, či ste spokojný s výsledkom. Ak sa utierka v oboch testoch nezafarbí, môžete začať so samotným čistením: Naneste na znečistené miesto a nechajte 30 sekúnd pôsobiť. Po uplynutí času zotrite prípravok suchou a jemnou utierkou. Ak je to nevyhnutné opakujte postup 1- 4 krát. Nakoniec miesto ošetrite balzamom Leather Protector.

Dôležité upozornenie: Vždy prípravok otestujte na skrytom mieste. Použite ihneď po zistení, najlepšie do 2 hodín. Odstránenie nehody sa časom stáva čoraz ťažšie. Atrament obsahuje rozpúšťadlá, ktoré začnú prenikať do kože a preto sa už staré nehody pravdepodobne neodstránia.

Objem: 20 ml