Cenník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Cleaner

predaj kože - Prípravky na kožu - Pigment - Leather Cleaner
Leather Cleaner

 

Leather Cleaner je čistiaci prípravok na báze vody s neutrálnym pH. Jemne ale dôkladne vyčistí Váš kožený nábytok a prinavráti jej prirodzenú krásu. Efektívne čistí bežné znečistenia, bielkoviny a škvrny na báze vody. Určený je pre použitie na všetky typy koží (okrem nubuku), ale predovšetkým pre pigmentované a semianilínové kože.

Návod: S vysávačom s jemnou kefou vysajte hrubé a jemné nečistoty. Následne urobte 2 základné testy: test farebnej stálosti kože pomocou vlhkej utierky a test znášanlivosti kože čistiacim prípravkom v skrytej oblasti. Skontrolujte, či ste spokojný s výsledkom. Ak sa utierka v oboch testoch nezafarbí, môžete začať so samotným čistením: Dobre potraste fľašou s čističom. Použite rukavice. Na vlhkú hubku naneste čistiaci prípravok a niekoľkokrát stlačte, aby sa vytvorila pena. Krúživými pohybmi očistite povrch kože a bavlnenou utierkou zotrite rozpustenú špinu. Nedrhnite! Znečistenú hubku opláchnite vodou a podľa potreby postup opakujte, alebo pokračujte s čistením na inom mieste. Vysušte kožu mäkkou handričkou a 30 min. nechajte schnúť. Po vysušení je potrebné na kožu naniesť ochranný balzam Protection Cream pomocou mäkkej utierky a krúživými pohybmi a nechať ho pôsobiť 2 hodiny.

Dôležité upozornenia: Test na farebnú stálosť kože a znášanlivosť s čistiacim prípravkom vykonajte vždy pred prvým použitím prípravku a na skrytom mieste. Aj pri lokálnom znečistení je dôležité vyčistiť celú plochu rovnomerne. Čistiaci prípravok nikdy neaplikujte priamo na kožu ale pomocou utierky a ani nenechávajte dlhodobo pôsobiť. Po vyčistení je potrebné vždy aplikovať ochranný balzam Leather Protection. Niektoré neznačkové čistiace prípravky, alebo bežné saponáty a mydlo poškodzujú vlastnosti kože (flexibilitu) a znižujú odolnosť pri trení.

Objem: 1 l