Cenník
Certifikát Fenice 1, Certifikát Fenice 2

Leather Protector

predaj kože - Prípravky na kožu - Pigment - Leather Protector
Leather Protector

Leather Protector je prípravok na impregnáciu, ktorý pôsobí ako ochranný balzam na báze vody. Vytvára neviditeľnú, priedušnú bariéru a bráni prenikaniu nečistôt. Zlepšuje odolnosť a čistiteľnosť a zabraňuje prenikaniu mastnôt, ktoré ničia kožu. Uľahčí odstránenie ťažko odstrániteľných škvŕn ako atrament, rúž, horčicu, novinovú tlač a farbu z modrých jeansov. Vylepšuje jemnosť a lesk pomocou prírodných zložiek, ako napríklad: lanolín - výťažok z ovčieho rúna, ktorý poskytne koži ochranu pred znečistením, včelí vosk - poskytuje koži jemný lesk a výťažok z ryžových otrubov – ktorý obohacuje kožu o vitamín E a antioxidanty.

Počas používania je koža na nábytku vystavená pôsobeniu mastnôt a kyselín, s ktorými prirodzene prichádza do kontaktu a spôsobujú jej stvrdnutie, lúpanie alebo odfarbenie. Tento efekt je veľmi jasne viditeľný, pri pohľade na volanty, kľučky dverí alebo vo vnútri goliera koženej bundy. Leather Protector je vysokokvalitný výrobok, ktorý pomáha koži odpudzovať tekutiny, mastnoty, alkohol, bielkoviny a zabraňuje vytváraniu škvŕn. Je vyvinutý pre použitie na všetky kože okrem nubuku.

Návod: Po vyčistení kože prípravkom Leather Cleaner a následnom 30 min. vysušení naneste Protection Cream na mäkkú utierku a krúživými pohybmi aplikujte na kožu. Nechajte pôsobiť 2 hodiny.

Odporúčanie: Leather Cleaner & Leather Protector by mali byť súčasťou pravidelného čistenia a ochrany. Pre intenzívne používaný nábytok, ako napríklad nábytok v reštauráciách, kanceláriách a automobilové sedadlá, alebo izbový nábytok, odporúčame pravidelné mesačné čistenie. Pre menej používaný nábytok, pravidelné čistenie a ochranu 2 - 4 krát ročne. Dôležité je začať so starostlivosťou ešte skôr ako sa výrobok začne používať. Na koži, ktorá nebola ošetrená ochranným balzamom dochádza pri používaní k narúšaniu jej povrchovej úpravy, čo vedie k nezvratným zmenám, ktoré majú za následok najčastejšie deformácie ako sú schádzanie farby, popraskanie a iné. Informujte sa preto u Vášho predajcu, či je aj Váš výrobok ošetrený ochranným balzamom a teda pripravený na prvé použitie. Následná starostlivosť a samotná životnosť Vášho exkluzívneho nábytku je už vo Vašich rukách.

Objem: 1 liter